hakkimizda

Firmamız;  1975 yılından günümüze Konya'da Kepenk, ferforje ve yana kayar otomatik  kapı sistemlerinin imalat ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Ürün ve Hizmetlerimizi Kısaca Sayacak Olursak;

Ferforje korkuluk sistemleri, iş yerleri kepenkleri, garaj kepenkleri, otomatik motorlu kepenkler, yana açılır otomatik güvenlik kapılarının imalat ve montaj işlerinden oluşmaktadır.

Firmamız;

Aynı zamanda, otomatik ve manuel kepenklerin onarım ve revizyon işleri ile yana kayar sürgülü kapıların arızaları alanında da zaman mevhumu olmadan hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz sizlere bir telefon uzaklığındadır.

Misyon;

Kaliteli hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla hizmet verdiğimiz alanda, her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyon;

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.


Konya Kepenk Firması